+420 776 339 223

info@blahatrade.cz

Profil firmy

Historie a současnost

Firemní reference navazují na založení živnosti fyzické osoby Pavel Bláha v roce 2000. Od roku 2009 působíme na našem trhu jako právnický subjekt BLÁHA trade s.r.o. zapsán v obchodním rejstříku u Krajského soudu Ústí nad Labem, kterou zastupují jednatelé společnosti manželé Pavel a Gabriela Bláhovi.

Na začátku jsme se věnovali zajištění finančních prostředků na pořízení sídla firmy a pro její stabilní zázemí, nákupu prvních strojů a zařízení potřebných pro nabízené služby, pečlivě jsme vybírali dodavatele stavebního materiálu. Zajistili jsme stroje na vlastní přípravu certifikovaného stavebního řeziva a tuto činnost jsme rozšířili o jeho maloobchodní prodej. Velký důraz jsme kladly na výběr zaměstnanců s odbornou znalostí v oblasti stavebních a řemeslných prací, odborníků v oblasti zpracování stavebních rozpočtů a projektové dokumentace.

V současnosti zaměstnáváme 10 pracovníků a dlouhodobě spolupracujeme s několika ověřenými subdodavateli. Jsme pojištěni proti škodám na majetku vzniklým při provádění stavebních prací.

Cíle a priority

Hlavní prioritou je pro nás spokojený zákazník, kvalitně odvedená práce v požadovaných termínech při optimálních podmínkách nákladů firmy.

Zajistit a umožnit odborný růst našich pracovníků a kontrolovat dodržování bezpečnosti práce na stavbách.

Při plnění těchto priorit předpokládáme růst a prosperitu společnosti se zpětnou návazností na spokojeného zákazníka a pověsti dobrého jména firmy.

AKTUALITY

13. 08. 2018

DOVOLENÁ

05. 01. 2018

NABÍDKY PRÁCE

20. 12. 2017

PF 2018

PARTNEŘI

zelená úsporám

SPOLUPRÁCE

BramacTondachVELUXCembritdektradeheluzIKOklinkerkmbetaknaufweberxella